چرا ما

دیگر مزایای استفاده از این سایت

قطع
تماس های مکرر
تماس های مکرر مشتریان احتمالی بابت استعلام قیمت ،مقدار ،نحوه فروش و… بعضا برای مدیر و مسئول شرکت بسیارآزار دهنده است و باعث عدم تمرکز و کاهش میزان بهره وری میشود ودر اینجا دیگر این تماس ها را نخواهید داشت.
زیرا:
تمام اطلاعات فروش شما شامل:قیمت ،مقدار ،مدت بارگیری و …به صورت واضح در سایت ثبت میشود ودیگر لازم نیست با شما تماس بگیرند.
رسمی بودن
خدمات
از انجا که بحث مالیات و عملکرد قانونی این روزها بسیار مهم شده است شما بابت تمام خدماتی که از سایت دریافت میکنید میتوانید در صورت های مالی خود نشان دهید
زیرا :
ما برای خدماتی که به شما ارائه میدهیم صورتحساب رسمی صادرو خدمت شما ارساال میکنیم .هم به صورت فیزیکی و هم به صورت الکترونیکی
راحتی
کاربران
به راحت ترین شکل میتوانید اطلاعات خودرا در سایت بروز کنید
زیرا :
با توجه به شرایط و موقعیت مکانی خود در هر کجای جهان که باشید از طریق دسترسی به اینترنت و با استفاده از لپ تاپ یا حتی موبایل خود می توانید خرید یا فروش و معاملات خود را انجام دهید و از فعالیت و بیزینس خود عقب نمانید.
حفظ معاملات شما
از نوسانات بازار
معامله ای که در این سایت انجام میشود نمیتواند دستخوش تغییرات قیمتی روزانه یا ساعتی قرار بگیرد
زیرا :
مشخصات اعلامی از سمت فروشنده در هر لحظه قابل تغییر است اما زمانی که اطلاعات فروش به تایید خریدار رسید و پیش فاکتور از سمت فروشنده صادر شده فروشنده و خریدار حق تغییر در معامله یا عدم انجام تعهدات خود را ندارند.
حذف زمان
معامله
ما زمان معامله در روز را برای شما حذف کردیم و میتوانید در 24 ساعته به خرید یا فروش با بالاترین امنیت بپردازید
زیرا :
تا زمانی که شرکتی اعلام فروش خودرا از روی سایت حذف نکرده بدین معنی است که این کالا با این مشخصات موجود است و میتوانید با اطمینان خرید کنید ما زمان معامله در روز را برای شما حذف کردیم و میتوانید در 24ساعته به خرید یا فروش بپردازید.
شناخت طرف
معامله
شما در اینجاطرف خودرا از لحاظ اعتباری میشناسید
زیرا :
اولا: افراد برای ورود اعتبار سنجی میشوند
دوما: میزان ستاره های نشان داده شده در زیر اسم هر شرکت که حداکثر ان 5ستاره است نشان از سوابق معاملاتی شرکت ها در گذشته است و مهم اینکه کیفیت هر معامله با توجه به اظهارات خریدار در کاهش یا افزایش میزان اعتبار فروشنده اثر گذار است.
حذف واسطه های غیر رسمی و
شاهد بر انجام مبادلات
ما در اینجا واسطه های غیر رسمی و غیر قابل پیگیری را حذف کردیم
زیرا :
در اینجا شرکت های معتبر مستقیما با هم مبادله میکنند و ما منافع طرفین را ضمانت میکنیم.و در آخر اینکه ما به عنوان یک شخص حقوقی ناظر و شاهد بر معاملات شما هستیم تا در صورت نیاز جهت احقاق حق شمارا همراهی کنیم
یک مکان امن
و کاملا محرمانه
که تمامی جزییات و مدارک و مستندات هرمعامله به صورت کاملا محرمانه در کنار هر معامله بایگانی میشود.
زیرا:
فقط برای طرفین معامله قابل نمایش است و دیگر کاربران نمی توانند آن را مشاهده کنند.
شما می توانید به جای جستجو در مدارک حسابداری با یک کلیک جزئیات و مدارک هر معامله را مشاهده کنید.
 
خانه درباره ماتماس با ما